Kontakta oss gärna

Kontakter entreprenad

På Sandahls Entreprenad hjälper vi dig med allt inom entreprenad och anläggning. Här hittar du din kontakt på respektive ort.

Sandahls Entreprenad AB

Mattias Svensson

VD
0370-51 60 73
0733-73 60 73
mattias.svensson@sandahlsbolagen.se

Adela Muratovic

Ekonomiansvarig
0370-51 60 23
0733-73 60 23
adela.muratovic@sandahlsbolagen.se

Louise Johansson Malmström

Kvalitets- och verksamhetskoordinator
0370-51 60 37
0733-73 60 37
louise.j.malmstrom@sandahlsbolagen.se

Thomas Wennberg

Arbetschef Transport & Recycling / Tank & Slam
0370-51 60 70
0733-73 60 70
thomas.wennberg@sandahlsbolagen.se

Michael Svensson

Arbetschef Ballast & Betongbolaget
0370-51 60 68
0733-73 60 68
michael.svensson@sandahlsbolagen.se

Johan Ahlqvist

Arbetschef Anläggning
0370-51 66 34
0733-73 66 34
johan.ahlqvist@sandahlsbolagen.se

Mårten Hernbrandt

Produktionschef Specialbetong (injektering, inspektioner)
0733-73 60 74
marten.hernbrant@sandahlsbolagen.se

Maria Starby

Lön- och HR-frågor
0733-73 60 71
maria.starby@sandahlsbolagen.se

Inger Emanuelsson

Kundreskontra
0733-73 60 13
inger.emanuelsson@sandahlsbolagen.se

Sandahls Grus & Asfalt AB

Johan Helgesson

VD

076-106 69 01
johan.helgesson@asfalt.nu

Ingela Kindahl

Ekonomiansvarig

070-960 35 29
ingela.kindahl@asfalt.nu

Anders Kullgren

Avdelning Västra Götaland

070-216 99 75
anders.kullgren@asfalt.nu

Stefan Engblad

Avdelning Västra Götaland

070-545 99 30
stefan.engblad@asfalt.nu

Christer Pettersson

Avdelning Västra Götaland

070-397 58 06
christer.pettersson@asfalt.nu

Jonathan Haglund

Avdelning Västra Götaland

072-350 70 77
jonathan.haglund@asfalt.nu

Michael Johansson

Avdelning Västra Götaland

076-106 69 02
michael.johansson@asfalt.nu

Martin Ljungström

Avdelning Småland

072-216 39 59
martin.ljungstrom@asfalt.nu

Mikael Malm

Avdelning Småland

076-106 69 03
mikael.malm@asfalt.nu

Johan Malm

Avdelning Småland

076-106 69 05
johan.malm@asfalt.nu

Magnus Johansson

Avdelning Småland

076-106 69 07
magnus.johansson@asfalt.nu

Matthias Linnell

Avdelning Småland

076-106 69 40
matthias.linnell@asfalt.nu

Jörgen Olausson

Asfaltlaboratoriet

070-295 00 66
jorgen.olausson@asfalt.nu

Daniel Johansson

Asfaltlaboratoriet

072-396 61 13
daniel.johansson@asfalt.nu

Tobias Torstensson

Asfaltlaboratoriet

070-294 41 80
tobias.torstensson@asfalt.nu

Betongbolaget Sweden AB

Michael Svensson

AD (Ansvarig Driftledare)

0370-51 60 68

0733-73 60 68

michael.svensson@sandahlsbolagen.se

Alexander Svensson

Stf AD (Ställföreträdande Ansvarig Driftledare)

0370-51 66 00

0733-73 66 03

alexander.svensson@sandahlsbolagen.se

Carl Johansson

Processtekniker

0733-73 66 04

carl.johansson@sandahlsbolagen.se

Leif Bång

Pumpmaskinist

0733-73 64 28

leif.bang@sandahlsbolagen.se

Anderstorp

Pierre Lago

Platschef/Transportledare Transport & Recycling

0370-51 60 33

0733-73 60 33

pierre.lago@sandahlsbolagen.se

Tommi Sorsa

Platschef/Transportledare Tank & Slam

0370-51 60 36

0733-73 60 36

tommi.sorsa@sandahlsbolagen.se

Bo Eriksson

Transportledare Tank & Slam
Stf Platschef

0733-73 60 35

bo.eriksson@sandahlsbolagen.se

Sara Kurtsson

Transportledare Tank & Slam

0733-73 66 10

sara.kurtsson@sandahlsbolagen.se

Zara Mattsson

Administratör Tank & Slam
0733-73 71 22
zara.mattsson@sandahlsbolagen.se

Hyltebruk

Thomas Wennberg

Arbetschef Transport & Recycling/Tank&Slam

0370-51 60 70

0733-73 60 70

thomas.wennberg@sandahlsbolagen.se

Karlskrona

Mårten Hernbrandt

Produktionschef Specialbetong

0370-51 60 74

0733-73 60 74

marten.hernbrandt@sandahlsbolagen.se

Kristianstad

Mårten Hernbrandt

Produktionschef Specialbetong

0370-51 60 74

0733-73 60 74

marten.hernbrandt@sandahlsbolagen.se

Ljungby

Ola Johansson

Platschef/Transportledare Tank & Slam

0370-51 60 32

0733-73 60 32

ola.johansson@sandahlsbolagen.se

Skillingaryd

Robert Sejdhage

Platschef/Transportledare Transport & Recycling

0370-51 60 31

0733-73 60 31

robert.sejdhage@sandahlsbolagen.se

Värnamo

Mikael Pålsson

Produktionschef Anläggning

0370-51 66 88

0733-73 66 88

mikael.palsson@sandahlsbolagen.se

Sten Ramberg

Produktionschef Anläggning

0370-51 60 77

0733-73 60 77

sten.ramberg@sandahlsbolagen.se

Olof Sjöholm

Entreprenadingenjör Anläggning

0370-51 60 79

0733-73 60 79

Olof.sjoholm@sandahlsbolagen.se

Andreas Johannesson

Entreprenadingenjör Anläggning

0370-51 60 78

0733-73 60 78

andreas.johannesson@sandahlsbolagen.se