Kontakta oss gärna

Kontakta koncernen

Sandahlskoncernen leds från huvudkontoret i Värnamo. Här hittar du kontaktuppgifterna till våra koncerngemensamma funktioner.

Sandahlsbolagen Sweden AB

Thord Sandahl

VD/Koncernchef

thord@sandahlsbolagen.se

0370-516010

Håkan Nilsson

Vice VD

hakan.nilsson@sandahlsbolagen.se

0738-55 05 00

Madeleine Svensson

Ekonomi

madeleine.svensson@sandahlsbolagen.se

0370-516025

Carola Ljungskog

Ekonomi

carola.ljungskog@sandahlsbolagen.se

0733-73 60 19

Jonathan Sandahl

IT

jonathan@sandahlsbolagen.se

0733-73 60 06

Martin Hallman

IT

martin.hallman@sandahlsbolagen.se

0761-28 12 61

Anne-Marie Davidsson

Fakturor

ann-marie.davidsson@sandahlsbolagen.se

0733-73 60 37

Karin Pettersson

Verkstad

karin.pettersson@sandahlsbolagen.se

0370-516011