Kontakta oss gärna

Kontakta koncernen

Sandahlskoncernen leds från huvudkontoret i Värnamo. Här hittar du kontaktuppgifterna till våra koncerngemensamma funktioner.

Sandahlsbolagen Sweden AB

Thord Sandahl

Styrelseordförande

thord.sandahl@sandahls.com

0370-516010

Magnus Nilsson

VD

magnus.nilsson@sandahls.com

010-110 2201

Madeleine Svensson

Ekonomi

madeleine.svensson@sandahls.com

0370-516025

Carola Ljungskog

Ekonomi

carola.ljungskog@sandahls.com

0733-73 60 19

Martin Hallman

IT

martin.hallman@sandahls.com

073-8613300

Monica Mårtensson

Fakturor

monica.martensson@sandahls.com

0733-73 60 20

Karin Pettersson

Verkstad

karin.pettersson@sandahls.com

0370-516011